DSC_5213

 

 

poniedziałek 11.11.2019 Wsp. św. Marcina z Tours

 

7.00   + Marcin i Elwira    

7.00   + Stanisława[k] Kędra (int. od uczestników pogrzebu)

7.00   + Wanda Jaźwiecka (int. od mieszkańców bloku nr 7)

 

17.00   + Stanisław Mrozowski – greg.

17.00   + Alfreda[k] Nowak – greg.

         

wtorek  12.11.2019   Wsp. św. Jozafata

 

7.00   + Stanisława[k] Kędra (int. od uczestników pogrzebu)

7.00   + Wanda Jaźwiecka (int. od mieszkańców bloku nr 7)

7.00   + Maria, Alfreda[k], Mieczysław

 

17.00   + Stanisław Mrozowski – greg.       

17.00   + Alfreda[k] Nowak – zakończenie Mszy św. gregoriańskich

 

środa  13.11.2019 Wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

 

7.00   + Stanisława[k] Kędra (int. od uczestników pogrzebu)

7.00   + Wanda Jaźwiecka (int. od Krystyny i Jadwigi)

7.00   + Eleonora, Jerzy Warchoł (int. od rodziny Zuchowicz)

 

17.00   + Stanisław Mrozowski – greg.     

17.00   + Maria Gondela (int. od Barbary i Stanisława)   

            

 czwartek 14.11.2019  Dzień powszedni

 

7.00   + Wanda Jaźwiecka (int. od rodziny Ryglów)

7.00   + Władysław Żebracki w 20 roczn. śm.

7.00   + Stanisław Żebracki, Stanisława[k] Turek i zmarłych
z rodziny

 

17.00   + Stanisław Mrozowski – greg.

17.00   + Maria Gondela (int. od rodziny z ul. Ks. Decowskiego 64)     

 

 piątek  15.11.2019   Dzień powszedni                           

 

7.00   + Wanda Jaźwiecka (int. od dzieci)

7.00   + Eleonora Warchoł (int. od sąsiadów z ul. Zręcińskiej
i Batalionów Chłopskich)

7.00   + Władysław Gałązka

 

17.00   + Stanisław Mrozowski – greg.

17.00   + Maria Gondela (int. od Krystyny i Jana Gondela)      

 

sobota 16.11.2019  Dzień powszedni

 

7.00   + Julia, Franciszek, Janina, Zbigniew, Tadeusz

7.00   + Wanda Jaźwiecka (int. od dzieci)

7.00   + Arkadiusz Dudzik w 5 roczn. śm.

7.00   + Eleonora Warchoł (int. od sąsiadów z ul. Zręcińskiej
i Batalionów Chłopskich)

 

17.00   + Stanisław Mrozowski – greg.

       

 

XXXIII Niedziela Zwykła

17.11.2019

 

7.00   + Stanisława[k] i Kazimierz Bęben   

 

8.30   + Janina Sowa w 3 roczn. śm.

 

10.00   + Stanisław Mrozowski – greg.

 

11.30   + Zofia Bienia w 3 roczn. śm.       

 

17.00   Za Parafian