P1090614

I N T E N C J E   M S Z A L N E 

 

poniedziałek 22.10.2018                              Wsp. św. Jana Pawła II

 

7.00   + Krystyna Cisek (int. od Waldemara i Grażyny Przybyła)          

7.00   + Patrycja Głowińska (int. od uczestników pogrzebu)          

7.00   + Stefania Sowa (int. od Zofii Staniszewskiej z rodziną)   

 

17.30   + Wiesław Pawluś (int. od uczestników pogrzebu)                     

17.30   + Adam Bęben (int. od wnuków: Alicji, Weroniki, Krzysztofa,
Wiktora i Katarzyny)
         

 

wtorek  23.10.2018                                                     Dzień powszedni

 

7.00   + Krystyna Cisek (int. od rodziny Przybyłów)          

7.00   + Patrycja Głowińska (int. od uczestników pogrzebu)          

7.00   + Łukasz Kozioł (int. od Katarzyny Smosna z dziećmi)   

 

17.30   + Wiesław Pawluś (int. od uczestników pogrzebu)                     

17.30   + Adam Bęben (int. od wnuków: Alicji, Weroniki, Krzysztofa,
Wiktora i Katarzyny)
         

 

środa  24.10.2018                         Wsp. bł. Jana Wojciecha Balickiego                               

 

7.00   + Łukasz Kozioł (int. od koleżanek i kolegów z sanatorium
„Wisła”)
 

7.00   + Stefania Sowa (int. od sąsiadów)          

7.00   + Krystyna Cisek (int. od rodziny Szczurek z Mielca)

 

17.30   + Patrycja Głowińska (int. od uczestników pogrzebu)            

17.30   + Wiesław Pawluś (int. od uczestników pogrzebu)             

17.30   + Kazimierz Serwińsk, Ryszard Latosiński     

 

czwartek 25.10.2018                                                 Dzień powszedni

 

7.00   + Łukasz Kozioł (int. od koleżanek i kolegów z sanatorium
„Wisła”)
         

7.00   + Wiesław Pawluś (int. od uczestników pogrzebu)          

7.00   + Krystyna Cisek (int. od Adama i Ewy Ogorzałek z rodziną)           

 

17.30   + Patrycja Głowińska (int. od uczestników pogrzebu)                   

17.30   + Stefania Sowa (int. od Agnieszki Staniszewskiej z rodziną)

 

 

piątek 26.10.2018                                                         Dzień powszedni

 

7.00   + Łukasz Kozioł (int. od koleżanek i kolegów z sanatorium
„Sanwit” w Iwoniczu Zdroju)

7.00   + Wiesław Pawluś (int. od uczestników pogrzebu)   

7.00   + Krystyna Cisek (int. od Patrycji i Tomasza Watras z Krakowa)          

 

17.30   + Patrycja Głowińska (int. od uczestników pogrzebu)          

17.30   + Adam Bęben (int. od żony)

 

sobota 27.10. 2018                                                      Dzień powszedni

 

7.00   + Patrycja Głowińska (int. od uczestników pogrzebu)                         

7.00   + Wiesław Pawluś (int. od uczestników pogrzebu)  

7.00   Dziękczynna z ul. Batalionów Chłopskich                                    

7.00   + Krystyna Cisek (int. od Krystiana i Izabeli Ogorzałek)

 

17.30   + Tadeusz Dobrowolski          

 

30 Niedziela Zwykła  

28.10.2018

 

7.00   + Tadeusz Surmacz

 

8.30   + Tadeusz i Wiktoria

 

10.00   + Anna i Czesław Chaberek (int. od córki Elżbiety z dziećmi
i wnukami)

 

11.30   Za Parafian          

 

17.00   + Zbigniew Olszewski w 10 roczn. śm.