Panie, który jesteś Chlebem Życia:
dziękujemy Ci, że sam dajesz nam siebie w ofierze.
W tym Kawałku Chleba otrzymujmy to, czym jesteśmy,
żeby stawać się Tym, co przyjmujemy: Ciałem Chrystusa
.

Krosno Polanka – 20 Niedziela Zw. (B), 19.08.2018 r.


  1. Choć już od wczoraj oficjalnie Proboszczem naszej Parafii jest ks. Mirosław Grendus, to dzisiaj na mszy o 11.30 odbędzie się uroczysty obrzęd objęcia Parafii w obecności Ks. Dziekana. Obejmijmy modlitwą posługę nowego pasterza naszej Wspólnoty.

Dziękujemy za dobro posługi duszpasterskiej w naszej Parafii ks. Stanisławowi, który dzisiaj obejmuje wymagające probostwo w Borownicy, a także ks. Pawłowi, który został rezydentem w Szczepańcowej.

Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w środową Uroczystość podziękowania ks. Janowi Kutynie za jego proboszczowską posługę i cieszymy się, że ks. Jan gotowy jest nadal służyć naszej wspólnocie.

  1. Za tydzień uroczystość MB Częstochowskiej.
  2. Bóg zapłać mieszkańcom ulic Kryształowej i Platynowej za ofiarowanie kwiatów do kościoła i ofiarę 185 zł na renowację ołtarza. Msza św. za ofiarodawców zostanie odprawiona 15 stycznia o godz. 7.00.
    Dziękujemy też ks. Janowi, który przekazał na remont ołtarza ofiarę zebraną dla niego przy okazji podziękowania za jego proboszczowanie.