Jednym z bardzo ważnych wydarzeń każdej wspólnoty parafialnej jest przewidziana w prawie Kościoła – wizytacja duszpasterska, która odbywa się co 5 lat. W naszej parafii przeprowadził ją w dniach 6-7 września 2016 r. ksiądz Abp Metropolita Przemyski Adam Szal.

We wtorek o godz. 17.00 ks. Biskup celebrował Mszę św. podczas której, udzielił Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży, w tym czasie również ks. Proboszcz dokonał sprawozdania parafii. W środę miało miejsce spotkanie z dziećmi ze Szkoły Podstawowej i wspólna modlitwa przez wstawiennictwo kard. Stefana Wyszyńskiego – Patrona szkoły. Po południu Ks. Biskup spotkał się z duchownymi naszej parafii. Wizytację zakończyła  o godz. 14.00 wspólna modlitwa za zmarłych na cmentarzu.

Serdecznie dziękujemy Ks. Arcybiskupowi za obecność w naszej parafii, wspólną modlitwę i skierowane Słowo.