XXII Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu 1 września rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy młodzież, dzieci i nauczycieli, wychowawców i pracowników oświaty oraz rodziców na Mszę św. o godz. 8.00 by wyprosić błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najśw. w nowym roku szkolnym. Uroczystości w szkole dla klas II – VI o godz. 9.00, dla klas I o godz. 10.00. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Bardzo prosimy rodziców by zachęcili swoje dzieci by rok szkolny rozpoczęły z Bogiem przez przystąpienie do spowiedzi. Będziemy spowiadali w piątek od godz. 17.00.
  2. Rodziców młodzieży przystępujących we wrześniu do bierzmowania prosimy na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
  3. Dziękujemy mieszkańcom ul. Skłodowskiej za kwiaty w kościele.Msze św z ich intencji zostaną odprawione: o błogosławieństwo Boże 13 XII o 6.00 i za zmarłych 14 XII o 6.00. O wystrój kościoła na następną niedzielę prosimy parafian z ul. Szklarskiej, domów prywatnych.
  4. W ubiegłym tygodniu odjechał od nas do Przemyśla na stanowisko dyrektora radia Fara ks Andrzej Bienia, za kilka dni odjeżdża do Kazachstanu ks Mariusz Stawarz. Na ich miejsce są już wśród nas obecni ks. Mariusz Śliwa i ks. Paweł Kowal, który będzie miał w opiece naszą krosnieńską rozgłośnie radia Fara i Hurtownię Katolicką. Serdecznie ich witamy życząc błogosławieństwa Bożego w służbie naszej parafii i wytrwałości w chwilach trudniejszych.
  5. Dzisiaj odbywa się pielgrzymka parafii prowadzących odnowę do Lublina i Jawidza, zaproszenie otrzymaliśmy i z naszej parafii pojechała delegacja.

W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy na cmentarz śp. Helenę Marię Frydrych, Stanisławę Socha i Adama Hulbój. Pomódlmy się za nich.