Zapraszamy na Parafialną Drogę Krzyżową, która odbędzie się 11 marca 2016 r. Naszą modlitwę rozpoczniemy Mszą św. o godzinie 17.00, a potem ok. 17. 30 wyruszymy trasą: kościół – ulica ks. Decowskiego – ul. Baczyńskiego – cmentarz.

Pragniemy modlić się w intencjach naszej parafii, powierzając Bożemu Miłosierdziu wszystkie problemy, którymi żyjemy oraz całą naszą społeczność. Szczególnie pragniemy pomodlić się w intencjach ŚDM w Krakowie.

Podczas Drogi Krzyżowej Krzyż poniosą:

 • Stacja I – ministranci,
 • Stacja II – lektorzy,
 • Stacja III – dzieci szkolne,
 • Stacja IV – kandydaci do bierzmowania,
 • Stacja V – młodzież oazowa,
 • Stacja VI – Akcja Katolicka,
 • Stacja VII – Domowy Kościół,
 • Stacja VIII – babcie i dziadkowie,
 • Stacja IX – Róże Różańcowe męskie,
 • Stacja X – Róże Różańcowe żeńskie,
 • Stacja XI – Rada Duszpasterska,
 • Stacja XII – ojcowie,
 • Stacja XIII – matki,
 • Stacja XIV – lektorzy (później zabierają krzyż do kościoła).

Chorych i starszych z naszej wspólnoty również prosimy o modlitwę i łączność duchową.