DSC_5024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Krosno Polanka – 2 Niedziela Zwykła (A) 19.01.2020

  1. W tym tygodniu duchowo łączymy się z naszymi pielgrzymami w Ziemi Świętej. Grupa z naszej Parafii dzisiaj przebywa w Galilei. Rano odprawiają mszę na Górze Tabor, którą Ks. Proboszcz ofiaruje za wszystkich Parafian, a w południe poćwiczą cudowny połów ryb na Jeziorze Genezaret.
  2. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy skorzystali z wtorkowej okazji do adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. Zwłaszcza tym, którzy na modlitwę przyprowadzali dzieci i młodzież, aby mogły zasmakować, jak piękny i dobry jest Bóg.
  3. Także w tym roku odwiedziliśmy „po kolędzie” z Chrystusowym błogosławieństwem wszystkie rodziny z Parafii, które tego sobie życzyły. Dziękujemy za każde spotkanie i szczere rozmowy.
  4. Dzisiejszy solenizant, ks. Mariusz, serdecznie dziękuje za wszelaką życzliwości i modlitwę.
  5. Za tydzień, w przyszłą niedzielę, zapraszamy posłańców do odebrania kolejnego numeru „Pomocnej Dłoni”.
  6. Rada i Zarząd Dzielnicy Polanka organizuje w dniu 1 lutego o godz. 19.00 w Dzielnicowym Domu Ludowym Opłatek – integralne świąteczno karnawałowe spotkanie mieszkańców Dzielnicy Polanka. W programie m.in. wspólne śpiewanie kolęd, obiad, zabawa taneczna, późna kolacja. Zapisy i rezerwacja miejsc oraz szczegółowe informacje w biurze Rady Dzielnicy w Domu Ludowym do 24 stycznia. Więcej informacji na plakacie w gablocie.