DSC_5024

Krosno Polanka – 29 Niedziela Zw. (C), 20.10.2019

  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczą w nabożeństwach różańcowych, a szczególnie rodzicom i opiekunom dzieci za to, że swoim przykładem uczą modlić się na różańcu najmłodsze pokolenie naszych parafian. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe w niedziele o 16.30, a w dni powszednie po mszy o 17.00. W tym tygodniu w sposób szczególny pomodlimy się za misjonarzy.
  2. Jutro w naszej parafii będziemy obchodzić liturgiczną uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła parafialnego – to szczególna okazja do modlitwy w intencji wszystkich inicjatyw i prac, które podejmujemy w trosce o naszą świątynię.

Jutro po nabożeństwie spotkanie naszej grupy biblijnej.

  1. W najbliższą sobotę od godz. 10.00 w kościele na Guzikówce rozpocznie się krośnieński etap Kongresu Biblijnego Archidiecezji Przemyskiej. Do udziału zaproszony jest każdy z nas, bo przecież zależy nam na pogłębionym doświadczeniu wiary. Szczególnie liczymy na obecność członków grup, ruchów i stowarzyszeń kościelnych.
  2. W związku z potrzebą upowszechniania praktyki częstego czytania Biblii za tydzień będziemy gościć w parafii ojca franciszkanina, który swoim kazaniem podpowie nam jak skutecznie i owocnie karmić się Słowem Bożym w naszych rodzinach.
  3. O ofiarę na kwiaty na najbliższą niedzielę prosimy mieszkańców ulic Kryształowej i Platynowej. Bóg zapłać!

Serdecznie dziękujemy naszym strażakom za ofiarne i bezinteresowne oczyszczenie rynien budynków kościelnych. Strażacy informują, że w najbliższych dniach będą w Polance roznosić swoje kalendarze na nowy rok, a przy okazji porozmawiają o swojej inicjatywie, którą chcą podjąć w ramach budżetu obywatelskiego.