DSC_5024

21 Niedziela Zw. (B), 25.08.2019

  1. Dzisiaj duchowo łączymy się z parafiami, które uczestniczą w Pielgrzymce Ruchu dla Lepszego Świata w Dysie na przedmieściach Lublina.

Jutro rozpoczniemy ostatni tydzień wakacji Uroczystością MB Częstochowskiej.

W poniedziałek po mszy wieczornej spotkanie zespołu koordynacyjnego i redakcji gazetki.

Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. Informujemy, że tegoroczna pielgrzymka róż różańcowych odbędzie się za miesiąc w krośnieńskim kościele na Guzikówce.

  1. Uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej informujemy, że spotkanie organizacyjne zaplanowane zostało na niedzielę 15 września. Informujemy również, że zmieniona została data wyjazdu naszej grupy na drugi tydzień ferii zimowych, czyli od 18 do 25 stycznia 2020 r. Na tę piękną pielgrzymkę zapisało się już ponad 30 osób, wciąż jednak można się zgłaszać. Serdecznie zachęcamy!
  2. Czciciele św. Barbary z naszej Parafii i nie tylko oni, mogą cieszyć się odnowioną figurą naszej Świętej. Artystom konserwatorom udało się odkryć delikatne piękno tej mocnej duchem Dziewicy i Męczennicy, które dotychczas ukrywało się pod warstwą brudu i próchna. Przypominamy, że odnowa tej figury została zafundowana przez jednego z parafian. W duchu wdzięczności zachęcamy do modlitwy za ofiarodawcę i jego rodzinę, a także za wszystkich ofiarodawców, dzięki którym remont naszego kościoła może być realizowany.