P10906140

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Krosno Polanka – 33 Niedziela Zw. (B), 18.11.2018

  1. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla kończąca rok liturgiczny.
  2. W najbliższych dniach przedstawiciele Parafii odwiedzą wszystkie rodziny z pobłogosławionymi dzisiaj opłatkami na wigilijny stół, aby były dla nas prawdziwym znakiem wspólnoty wiary. To bezcenny dar, którego nie można kupić! Przy tej okazji tradycyjnie zbierane są datki na zimowe ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za zrozumienie! Dziękujemy osobom podejmującym posługę roznoszenia opłatków. Mają one oficjalne upoważnienie Parafii, żeby się wylegitymować w razie wątpliwości. Przy okazji przestrzegamy przed oszustami.

Zachęcamy do nabywania naszego Kalendarza Parafialnego na 2019 rok u ministrantów przed kościołem lub w zakrystii.

  1. Spotkanie grupy młodych rodzin w czwartek wieczorem.
  2. Mieszkańców bloku przy ul. Ks. Popiełuszki 107 prosimy, by zatroszczyli się o kwiaty do ołtarza na następną niedzielę.
  3. Ogłoszenia społeczne: (1) Portal Miasta Krosna informuje, że opiekunowie naszej scholi dziecięcej postarali się przygotować projekt zaakceptowany do głosowania w ramach krośnieńskiego budżetu obywatelskiego 2019. Są też inne projekty związane z Polanką, które warto wybrać, a kto chciałby wyrazić uznanie dla scholi może zagłosować na projekt nr 10Rodzinne Muzykowanie” – w kategorii projekty dzielnicowe przez zgłoszenie swojego wyboru w biurze obsługi urzędu Miasta Krosna albo na stronie internetowej: „Budżet Obywatelski Krosno 2019”.

(2) W piątek popołudniu i w sobotę rano w Sanktuarium w Miejscu Piastowym odbędzie kolejne ciekawe sympozjum, które w tym roku jest poświęcone wychowaniu patriotycznemu. Serdecznie zachęcamy do udziału. Szczegóły na plakacie.

Zapraszamy do modlitwy wypominkami za zmarłych w dni powszednie wieczorem.

W tym tygodniu zmarła: † Stanisława Głowińska – polećmy ją Bożemu miłosierdziu…