P10906140

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

Krosno Polanka – 29 Tydzień Zw. (B), 21.10.2018

  1. Dziękujemy dziś Bożej Opatrzności i Najświętszej Maryi Królowej Polski za 90 lat parafialnej świątyni, która została konsekrowana dokładnie 21 października 1928 r. przez bpa przemyskiego Anatola Nowaka. Przy tej okazji odnówmy nasze przywiązanie do parafialnego kościoła i odpowiedzialność za to, byśmy w dobrym stanie przekazali go kolejnym pokoleniom.
  2. Dziękujemy uczestnikom nabożeństw październikowych za gorliwą wspólnotową modlitwę w naszych intencjach.

W dzisiejszą niedzielę misyjną pamiętajmy o modlitwie i wspieraniu misjonarzy i misyjnych dzieł Kościoła.

Zbliżają się listopadowe wypominki za zmarłych. Kartki wypominkowe można znaleźć na stoliku przy wejściu do kościoła. Ponadto zostaną dołączone do kolejnego numeru „Pomocnej Dłoni”.

Posłańców zachęcamy, by od jutra (w poniedziałek!) odbierali dla swoich sąsiadów kolejny list „Pomocna Dłoń”, który przygotuje nas do owocnego udziału w parafialnej procesji za zmarłych w Dzień Zaduszny.

  1. W środę spotkanie KSM, w czwartek spotkanie stowarzyszenia rodzin, a w piątek Oazy Dzieci Bożych przed mszą o 16.30.
  2. Bóg zapłać za ofiarę dla uzdolnionych dzieci i młodzieży z ubogich rodzin, które w ub. niedzielę złożono do puszek z okazji Dnia Papieskiego.
  3. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty oraz 300 zł na remont ołtarza mieszkańcom bloku przy ul. Ks. Popiełuszki 97 i 99. Za tydzień o posługę prosimy mieszkańców bloku przy ul. Ks. Popiełuszki 105.

 

W tym tygodniu zmarli: † Tadeusz Ginalski i † Janina Fredowicz – polećmy ich Bożemu Miłosierdziu…