P10906140

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Krosno Polanka – 28 Niedziela Zw. (B), 14.10.2018

  1. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo różańcowe po mszy wieczornej. Zachęcamy grupy do włączenia się w prowadzenie tej pięknej modlitwy.
  2. W środę spotkanie KSM, a w piątek Oazy Dzieci Bożych przed mszą o 16.30.
  3. Dziś składka w kopertach od rodzin na remont ołtarza. Serdeczne Bóg zapłać za życzliwość! Konserwatorzy zajmują się renowacją figur aniołów i rozpoczęli żmudną pracę złocenia elementów ołtarza. Organizują też pracowników do przesunięcia rusztowań, aby można było czyścić wyższe partie prezbiterium. Tymczasem od jutra mają być czyszczone niższe partie ścian.
  4. Bóg zapłać za ofiary do puszek Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającej uzdolnione dzieci i młodzież z ubogich rodzin, które są zbierane z okazji Dnia Papieskiego pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa” – przypominamy, że w Parafii mamy stypendystów tej fundacji.
  5. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty oraz 100 zł na remont ołtarza mieszkańcom bloku przy ul. Ks. Popiełuszki 93 i 95. Za tydzień o posługę prosimy mieszkańców bloków przy ul. Ks. Popiełuszki 97 i 99.
  6. Ogłoszenia społeczne: (1) Siostry Klawerianki w ramach Tygodnia Misyjnego zapraszają na spotkanie z s. Marią Żywiec pracującą w Zambii, które odbędzie się w sobotę o 15.00 w domu sióstr przy ul. Łukasiewicza. (2) Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska zaprasza właścicieli domów jednorodzinnych zainteresowanych pozyskaniem funduszy Programu „Czyste Powietrze” na termomodernizację budynków (czyli ocieplenie ścian, wymiana pieców i okien) – na szkolenie, które odbędzie się w środę o 18.00 w RCKP przy ul. Kolejowej.

 

W tym tygodniu zmarli: † Helena Jaskółka i † Edward Smolik – polećmy ich Bożemu Miłosierdziu…