1. Trwa oktawa Bożego Ciała, zachęcamy do udziału w procesjach. We wtorek na zakończenie oktawy zapraszamy wszystkich do uroczystego jej zakończenia na Mszę św. o godz. 17.00 przy kaplicy na ul. Ks. Kojdera i procesję ulicą Maczka. Po procesji będzie poświecenie ziół i błogosławieństwo dzieci.
  2. W piątek uroczystość Najswiętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie obowiazuje wstrzemiężliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Matki Bożej.
  4. Dzisiejsza skkładka przeznaczona jest na Semminarium Duchowne. Od przyszłej niedzieli prosimy 0 2 turę składki na remont ołtarza. Do tej pory udało namm się złożyć 60 000 zł na remont figur, pozostajje jeszcze 100 000 na dalszy remont ołtarza, prace trwają już od 2 tygodni, początkowy termin zakończenia prac w listopadzie moze ulec skróceniu, ale bedzie to tez w głównej mierze zależało czy bedziemy w stanie zpałacić wcześniej. Pozostajemy dalej na kwocie 50 zł od rodziny, licząc na nieco więcej od tych, którzy bedą mieli takkie możliwości. Jak wygląda ofiarnośc na remont ołtarza z poszczególnych ulic czy bloków możemy zapoznać się na tablicy  ogłoszeń. Za wszystki dotychczasowe ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. OO Franciszkanie zapraszają na przyszłą niedzielę na jarmark franciszkańcki szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  6. Miejsci Ośrodek Pomocy Rodzinie informuje, ze w czasie wakacji będą się odbywały zajęcia dla dzieci od poniedziłaku do piątku w godz. 10.00 – 16.00. Można dokonywac zapisów u wychowawców.
  7. Dzisiaj nabozeństwo czerwcowe, procesja i zmana tajemnic różańcowych o godz. 16.30.
  8. W ubiegły tygodniu odeszła do wiecznosci śp. Krystyna Cisek. Pomódlmy sie za nią.