1. Przeżyway czas rekolekcji. Kazdy kto chce stanąć z Chrystusem Zmartwychwstałym zwycięzcą zła, widzi w nich możliwość, by stawać się lepszym. Nie żałujmy trudu by w nich uczestniczyć. Program rekolekcji jest w naszych gazetkach ale przpominamy niektóre punkty. Dzisiaj zapraszamy młodziez na Msze św. wieczorną w poniedziełek o 18.30 kobiety, we wtorek mężczyźni. I nie zapominajmy o dniu spowiedzi w środę od 8.30 do 17.30. Nie odkładajmy spowiedzi na późniejsze dni, ponieważ już nie będzie takiej mozliwości jak w środę.
  2. W poniedziałek wypada uroczystość św. Józefa. To dzień szczególnej modlitwy za ojców.
  3. W czwartek pojedziemy do chorych, którzy nie mogli być u spowiedzi w kościele. Prosimy zgłaszac w zakrystii chorych, do których nie jeździmy w I piątki.
  4. Instrukcja dla rodziców i chrzestnych przed chrztem na święta będzie w czwartek o 16.00.
  5. Dzięujemy Różom za ofiary na kwiaty do Bozego Grobu: Św. Jana z Dukli za ofiarę 230 zł, Msza św. 11 IV o 18.00; Róży św. Jana Pawła II 120 zł, Msza św. 19 marca o godz. 9.00> Rózy św. Kingi za 60 zł. Msza św. 15 VII o godz. 7.oo i 29 VII o godz. 11.30
  6. Młodzież z klas 3 gimnazjum wyjeżdza na rekolekcje brzed bierzmowaniem do Strachociny w sobotę o godz. 9.00 z parkingu przy naszym kościele.
  7. Są do nabycia paschaliki i baranki wielkanocne. Ofiara 5 zł. bedzie przeznaczona na ubogich. To nasza jałmużna dla potrzebujacych. Zwracamy uwage na paschaliki z którymi przyjdziemy w Wielką Sobotę do kościoła i później mozemy je umieścić na grobach naszych zmarłych.
  8. Na przyszłą niedzielę młodziez bedzie rozprowadzała palmy do poświęcenia.
  9. Dzisiaj jak w każda niedzielę w. Postu Gorzkie Żale o 16.15 Droga krzyżówa w piatek o 16.15 dla dzieci, o 17.oo dla starszych
  10. Na przyszłą niedzielę będziemymmmieli odkazję wspomóc nasze Hospicjum w ramach tzw Pół Nadziei.