1. W dniach od 9-11 marca w Miejscu Piastowym odbęda się rekolekcje trzeźwościowe. Ze stolika mozna zabrać zaproszenia.
  2. We wtorek spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. W Czwartek zapraszamy panie na Mszę św. wieczorną. Będziemy się modlić z okazji Dnia Kobiet.
  4. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.15, dla dorosłych o 17.00.
  5. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na seminarium.
  6. Otrzymalismy już wyniki ekspertyzy całego ołtarza wraz z kosztorysemm. Ale mamy  jedną bardzo ważną prośbę. Przed świętami prosiliśmy o ofiarę 50 zł. od rodziny na odnowienie figur aniołów i Matki Bożej. Do tej pory ofiary złożyło nie całe 1/3 rodzin, mamy prośbę do tych, którzy jeszcze tej ofiary nie złożyli, by jeśli to możliwe uczynili to na przyszłą niedzielę. Przystepujac do tak waznej inwestycji musimy wiedzieć na kogo mozemy liczyć a co się z tymm wiąże rozplanowac jak długo będa trwały prace. Jeśli to nie przeszkadza prosimy o podanie adresu w kopercie. Kosztorys prac pozostałych części ołtarza wynosi ponad 100 000 zł.
  7. Dziękujemy różom za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Rózy sw. Sebastiana Pelczara 90 zł, Róży św. Bernadety 110 zł. Msza św. za zmarłych z tej rózy będzie 18 IV o 18.00 i róży MB Murkowej , Msza św. 2 V o 18.00.
  8. W związku ze zdarzajacymi się w naszej parafii kremacjami zmarłych informujemy, że zgodnie z przepisami Kościoła który zresztą zachęca do pogrzebów na wzór Chrystusa. Msza św. z pożegnaniem zmarłego powinna odbywac się w obecności ciała zmarłego przed kremacją, osobno złożenie urny w grobie. Bardzo prosimy uwzględniać przepisy Kościoła.
  9. Dzisiaj Gorzkie Żale o 16.15 po nich zmiana tajemmnic rózańcowych.
  10. W ubiegłymm tygodniu odprowadziliśmy na cmentarz śp. Wandę Bęben, Dariusza Olszyk i Krzysztofa Nawrockiego. Pomódlmy się za nich…