1.Zakończyliśmy wizytę suszpasterką parafii. To dla nas wazny czas spotkań i rozmów. Bardzo serdecznie dziękujemy tym rodzinom, które nas przyjęły. Według najnowszych danych w parafii jest 1589 rodzin. Niestety nie udało nam się odwiedzic aż 277. To bardzo dużo. Zapewne z różnych powodów, ale taka wizyta jest tylko jeden raz w roku. Na szczęście spotkaliśmy takich, którym bardzo zależało by być obecnym w czasie wizyty duszpasterskiej i serdecznie im za to dzięujemy. Dzięujemy bardzo za ofiary składane z tej okazji. Jesliby ktoś jeszcze sobie życzył wizyty kapłana jesteśmy do dyspozycji.

2. We wtorek spotkanie Akcji Katolickiej.

3. Jak wielu z nas zauważyło wpracowni renowacyjnej są już figury aniołów z ołtarza głównego. Wielkątrudnością okazało się zdjęcie figury Matki Bożej. Na razie jesli nie znajdziemy spoosbu to zajdzie konieczność renowacji figury na miejscu.

4. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji, za tydzień na parafię.

5. Na przyszłą niedzielę w naszej parafii bedziemy przeżywać dzień chorego. Dlatego prosimy umożliwić naszym chorym udział we Mszy sw. o 11.30 W czasie Mszy św. bedzie udzielany sakrament namaszczenia chorych.

6. Dzisiaj o 16.30 zmiana tajemnic rózańcowych.

7. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy na cmentarz Śp. Witolda Petrykowskiego i Krystynę Warchoł. Pomódlmy się za nich….