1. W Adwencie zapraszamy na Msze św. roratnie, które jak wiemy będą o godz. 6.00. Są to Msze św. ku czcie Matki Bożej. Nasza parafia ma piękne tradycje uczestnictwa w roratach. Podtrzymujmy je dalej. W niedzielę Msze św. roratnie są niedozwolone.
  2. W poniedziełek wypada wspomnienie św. Barbary, która w naszej parafii jest czcona od lat. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.30 ku jej czci.
  3. We wtorek spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. W piątek wypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w naszym kościele o 6.00, 9.00, 17.30. W tym dniu ze względu na święto nie obowaiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Dzieisjsza składla przeznaczona jest na Seminarium Duchowne, na przyszłą niedzielę na remont ołtarza. Konserwatorzy sa już gotowi odnawiac fugury, ale postanowiliśmy, że jeszcze przez święta ołtarz będzie nienaruszony. Prace rozpoczną się po świętach, Również na przyszłą niedzielę składka do puszek na pomoc Kosciołowi na Wschodzie.
  6. Dzisiaj mamy możliwosć wesprzeć nasze Krośnieńskie Hospicjum kupując od wolontariuszy pierniki.
  7. Są już do nabycia nasze parafialne kalendarze , są w nich potrzebne informacje o parafii, tym razem cena to 10 zł. Są też świece wigilijne.
  8. Dzisiaj zmiana tajemnic rózańcowych o godz. 16.30.
  9. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy na cmentarz śp. Józefa Bębna. Pomódlmy się za niego…