1. Jak śłyszeliśmy w liście pasterskim w ubiegłą niedziele ten tydzień jest poświęcony wychowaniu. Obchodzić go będziemy pod hasłem: Maryja wychowawczynią pokoleń. Zapraszamy szczególnie na Msze św. wieczorne.
  2. W środę będziemy się modlić za naszą Ojczynę. Będziemy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II przy jego relikwiach polecać Bogu naszą Ojczynę. Będziemy się modlić przed Mszą o 17.40 a po Mszy św. uczcimy Jego relikwie.
  3. W czwartek święto Podwyższebia Krzyża św. w piątek wspomnienie MB Bolesnej.
  4. Dzięujemy mieszkańcom ul Ks. Decowskiegood krzyżówki do lotniska za kwiaty w kościele. Msza św. o zdrowie i błogosławieństwo Boże będzie odprawiona 16 XI o 17.30, za zmarłych 20 XI o 17.30.
  5. Zachęcamy do zainteresowania sie Studium Życia Rodzinnego w Przemyślu. Szczególy na plakacie.
  6. Klub Inteligencji Katoolickiej zaprasza na wykład pt: Prawdziwe oblicze islamu. Kryzys uchodźcy i emigracyjny z perspektywy USA. Wykład odbędzie się w poniedziałekprzy  farze o 18.45.
  7. Bardzo prosimy tych, którzy stoją na polu w zasie nabożeństw, aby zwracali uwagę na kogoś kto niszczy elewację kaplicy św. Józefa, niestety taka sytuacja miała miejsce.
  8. W piątek powierzyliśmy Niepokalanemu Secu Maryi parafię, powierzyli się równiez rodziny obecne na tym nabożeństwie. Niech ta świadomość towarzyszy  nam we wszystkich sprawach jakie przyjdzie nam przeżyć w naszym życiu.
  9. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na parafię.
  10. W piatek ekstremalna droga krzyżowa. Szczegóły na afiszu.
  11. W ubiegłym tygodniu Pan powołał do wieczności: śp. Tadeusza Pelczara i Władysława Łapkę. Pomódlmy się za nich…