1. Jutro w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę s. o godz. 8.00. Natomiast na Msze św. wieczorną prosimy posłańców. Otrzymamy nowy numer Pomocnej Dłoni poświęcony ważnym wydarzeniom, które będziemy przeżywac w związku z uroczystościami ku czci Matki Bożej.
  2. We wtorek spotkanie Akcji Katolockiej.
  3. Spotkania dla rodziców kandydatów rozpoczynających i kontynujących przygotowanie  do bierzmowania będą miały miejsce w tym tygodniu po Mszy sw. wieczornej: Klasa 6 Szkoły Podstawowej w poniedziałek; klasa 7 Szkoły Podstawowej w środę; klasa 2 Gimnazjum w czwartek; klasa 3 Gimnazjum w piątek.
  4. W najbliższy piątek w święto Narodzenia NMP poświęcimy nasza parafię Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszamy na Mszę św. Będzie również poświęcenie tych rodzin, które przybędą do Kościoła.
  5. Na przyszłą niedzielę, jak o roku wyruszy z naszej parafii pielgrzymka do Tarnowca. Wyjscie z kościoła o godz. 6.30. Bardzo prosimy tych pielgrzymów, którzy nie będą mieli czym się dostać z powrotem do domu, by zapisali się w zakrystii, postaramy sie zorganizować samochody.
  6. Przypominamy, że w dni poszednie jest już odprawiana Msza św. o godz. 6.30.
  7. W ubiegłą niedzielę na poszkodowanych przez nawałnice złożyliśmy ofiarę 3270, 50 zł.
  8. O wystój kościoła na przyszłą niedzielę prosimy parafian z ul. Ks. Decowskiego od krzyżówki do lotniska.
  9. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na seminarium duchowne, a na przyszłą niedziele na parafię.
  10. Z radoscią informujemy o zmianie nazwy ul. Kruczkowskiego na ul. Ks. Franciszka Kojdera wieloletniego naszego proboszcza. W ten sposób pamięć o tym zasłużonym kapłanie nie zostanie zpomniana. Informujemy też miszkańców tej ulicy, że nie ma konieczności zmiany dokumentów, a jeśli ktoś by chciał takiej zmiany bedzie to usługa bezpłatna.
  11. Dzisiaj o godz. 16.30 zmiana tajemnic różańcowych.