1. Po Mszy św. przyjmiemy Chrystusa jako naszego Króla i Pana. Jeżeli zrobimy to szczerze i z wiarą nasze życie stanie się lepsze.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.
  3. Dziękujemy za kwiaty w kościele mieszkańcom bloku 105. Msze św. z ich intencji zostaną odprawione za zmarłych 10 II o 17,30; o zdrowie i błogosławieństwo Boże 22 II o 17,30.
  4. W listopadzie modlimy się za zmarłych, codziennie za tych , którzy są polecani w wypominkach w tym tygodniu z bloków w poniedziałek z ul. Szklarskiej z bloku 3 i 3a, we wtorek z bloku 5, w środę z bloku 7, w czwartek z ul. Ks. Popiełuszki z bloku 81, w piątek z bloku 83, w sobotę 79 i 93.
  5. Na przyszłą niedziele rozpoczniemy już czas Adwentu.
  6. Za chwilę zostaną poświęcone opłatki, które otrzymamy. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że wierzący na wigilię łamią się poświęconym opłatkiem. Te poświęcone opłatki otrzymamy za darmo, natomiast z tej okazji tradycyjnie złożymy ofiarę na pokrycie kosztów zimowego ogrzewania.
  7. Dzisiejsza uroczystość jest świętem patronalnym Akcji Katolickiej.
  8. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty śp. Janinę Ślemp, Zdzisława Chchoła i Janinę Sowa. Pomódlmy się za nich…