1. Jutro zakończenie nabożeństw różańcowych. Tyle razy podkreślaliśmy jak ważną jest modlitwa różańcowa. Jeżeli potrafiliśmy się na rózańcu w październiku modlić więcej niż w innym czasie, to wypełniamy polecenie Matki Bożej. Dzisiaj bedziemy odmawiac różaniec o 16.30.
  2. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Przed południem Msze św. jak w niedziele. Po południu będzie Msza św. na c,entarzu o godz. 14.00. Nie zapomnijmy o zyskaniu odpustu za zmarłych za nawiedzenie cmentarza. Byśmy mieli możliwość zyskania odpustu zupełnego skorzystajmy ze spowiedzi w poniedziałek od godz. 17.00.
  3. W środę Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 i po południu o 16.00 z procesją i modlitwą za zmarłych na cmentarz. Przez cały listopad bedziemy sie modlić za zmarłych z wypominków. Bardzo prosimy zapoznać się z terminami, kiedy bedziemy mieli możliwość modlić się za naszych bliskich zmarłych w kościele. Kartki z imionami zmarłych będą zbierane w czasie Mszy św. i po Mszy św. będziemy sie za tych zmarłych modlić. Jeżeli nie bedziemy mieli możliwości przyjsć w wyznaczonym terminie, można oczywiście przyjść  w innym dniu.
  4. W tym tygodniu wypada też I piątek miesiąca. Spowiadamy od godz. 16.30.
  5. Dziękujemy mieszkańcom bloku 83 za kwiaty w kościele. Msze św. z ich intencji zostaną odprawione: za zmarłych 17 I o 17.30, o zdrowie i Boże błogosławieństwo 19 I o 17.30. O wystrój kościoła na przyszłą niedziele prosimy parafian z bloków 79, 93, 95 z ul. Ks. Popiełuszki.
  6. W sobotę od godz. 10.00 na ul. Bursaki będzie się odbywało nabożeństwo Forum Charyzmatycznego.
  7. Można bezpłatnie zaszczepic się przeciw grypie. Szczegóły na afiszu.
  8. W ubiegłym tygodniu Pan powołał do siebie śp. Leopolda Likosa. Pomódlmy sie za niego….