XII Niedziela Zwykła

  1. W piątek wypada święto św. Jana Chrzciciela, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. W poniedziałek na spotkanie są proszeni kandydaci do bierzmowania z klas 2 i 3 gimnazjum.
  3. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce do Częstochowy, która rozpocznie się 6 lipca. Zapisu można dokonać na spotkaniu przedpielgrzymkowym 26 czerwca po Mszy św. o godz. 15.00 w kościele św. Piotra i Jana.
  4. W najbliższą sobotę będzie pielgrzymka Akcji Katolickiej do bazyliki farnej z okazji Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia. Wyjście od kościoła o godz. 9.30. Msza św w kościele farnym o 11.00. Zachecamy do udziału z zyskaniem odpustu jubileuszowego wszystkich chetnych.
  5. Informujemy, że zaświadczenia wymagane dla rodziców chrzestnych mogą być wydawane tylko tym, którzy mieszkają na terenie parafii. Jeżeli ktoś jest tylko zameldowany takie zaświadczenie może uzyskać w parafii zamieszkania, a nie zameldowania.
  6. O wystrój kościoła na przyszłą niedzielę prosimy mieszkańców ul. Jesionowej.
  7. W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Bardzo prosimy rodziców by zachecili z tej okazji swoje dzieci do pojednania się z Bogiem. Spowiedz dla dzieci i mlodzieży kończącej rok szkolny będzie w najbliższy czwartek od godz. 17.30. Msza św. dla dzieci zostanie odprawiona w piątek o godz. 8.00.
  8. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo czerwcowe czcicieli Serca Jezusowego na godz. 16.40.