III Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiejszą niedzielą Kościół w Polsce rozpoczyna Tydzień Biblijny. Znajdźmy w tym tygodniu czas na spotykanie z Bogiem w Jego słowie. Zachęcamy do indywidualnej lektury i medytacji Pisma Świętego.
  2. Dzisiaj ma miejsce VIII Edycja Krośnieńskich Pól Nadziei ze zbiórką do puszek na krośnieńskie Hospicjum. Zachęcamy do wspierania tego szlachetnego dzieła.
  3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na parafię.
  4. Również dzisiaj (10.04) w ośrodku rekolekcyjnym w Zboiskach koło Sanoka będzie miał miejsce Wieczór Miłosierdzia. Msza św. o godz. 18.00, a po niej procesja z relikwiami św. Faustyny. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  5. W środę 13-go, zapraszamy na modlitwy i Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny.
  6. Zachęcamy do udziału w procesji światła ulicami Krosna, która odbędzie się w czwartek 14 kwietnia, w łączności z ogólnopolskimi obchodami 1050. rocznicy Chrztu Polski. Rozpocznie się ona o godz. 18.30 w krośnieńskiej Farze, a zakończy się Mszą św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych w kościele św. Piotra i Jana z Dukli. Zabierzmy ze sobą świece.
  7. Klub Inteligencji Katolickiej w Krośnie zaprasza na wykład pt. „Jak i gdzie działa Duch Święty”, który odbędzie się we wtorek, 12 kwietnia o godz. 17.00, w sali parafialnej krośnieńskiej Fary.
  8. W tym tygodniu zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie formacyjne: Klasy II w poniedziałek; Klasy I we wtorek – po Mszy św. wieczornej.

W minionym tygodniu Pan powołał do siebie śp. Zofię Bałukę i Kazimierza Pietrykowskiego – pomódlmy się o życie wieczne dla nich ..