DSC_5024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Krosno Polanka – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim (C), 5.01.2020

  1. Dzisiaj o 16.30 zmiana tajemnic różańcowych, a o 17.00 zapraszamy na Mszę św. animowaną przez naszą scholę, z którą po mszy przejdziemy orszakiem kolędników do Domu Ludowego na wspólne „rodzinne kolędowanie”. W kolędowaniu wspierać nas będą również zaproszeni artyści z chóru „Echo”. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, a gospodarzom domu ludowego dziękujemy za życzliwość dla tej środowiskowej inicjatywy.
  2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwane „Świętem Trzech Króli”. To okazja do modlitwy za naszych misjonarzy, którzy poświęcają swoje życie, żeby objawiać i głosić na „krańcach ziemi” Dobrą Nowinę o Narodzeniu Zbawiciela. Obowiązuje niedzielny porządek mszy. Młodzież przed mszami będzie rozprowadzać kadzidło i kredę do poświęcenia.

Krośnieński Orszak Trzech Króli tradycyjnie wyruszy jutro w południe z kościoła pw. Św. Piotra i św. Jana z Dukli na krośnieński rynek.

Opłatkowe spotkanie Akcji Katolickiej jutro o godz. 15.00.

W sobotę, 11 stycznia, tradycyjna Modlitwa za Ojczyznę przed mszą św. wieczorną, animowana przez Kościół Domowy.

  1. Za tydzień podczas mszy św. o 10.00 będziemy gościć zespół gospel ze Słowacji, który nauczy nas kolędowania po słowacku, a po wieczornej mszy św. spotkanie zespołu koordynacyjnego i redakcji gazetki.

W następną niedzielę o 16.00 w kościele na Guzikówce obędzie się międzynarodowy koncert kolęd Soli Deo Gloria, na którym oprócz naszych gości ze Słowacji, wystąpi również zaprzyjaźniony z nami chór „Echo” z Krosna. Szczegóły na plakacie.

  1. W tym tygodniu spróbujemy dokończyć kolędowe odwiedziny rodzin w następującym porządku: KOLĘDA

Bóg zapłać za ofiary przy okazji kolędy składane w kopertach na tacę.