DSC_5024

 20 Niedziela Zw. (C), 18.08.2019

  1. Bóg zapłać wszystkim lokalnym stowarzyszeniom i strukturom samorządowym za włączenie się w dziękczynną modlitwę za tegoroczne plony, a szczególnie za zorganizowanie dożynkowego wieńca do kościoła.
  2. Za tydzień duchowo łączymy się z uczestnikami pielgrzymki parafii w Ruchu dla Lepszego Świata do Dysa pod hasłem „W mocy Ducha Świętego”. W spotkaniu będzie uczestniczyć także delegacja z naszej wspólnoty. Spotkanie organizacyjne tej grupy w środę po nowennie.

Wciąż są miejsca w naszej parafialnej grupie, która uda się w pielgrzymce do Ziemi Świętej w styczniu. Więcej szczegółów na tablicy ogłoszeń.

  1. Bóg zapłać mieszkańcom pierwszej części ul. Ks. Decowskiego za ofiarę na kwiaty do ołtarza oraz na remont kościoła! Msza św. o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla mieszkańców tej ulicy zostanie odprawiona 6 stycznia o godz. 7.00.