P10906140

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16 Niedziela Zw. (C), 21.07.2019

  1. Dzisiaj, w związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, po mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Tradycyjnie modlitwę odmówimy w kościele, a potem ksiądz podejdzie do parkingów w pobliżu kościoła z błogosławieństwem wodą święconą. Prosimy, aby kierowcy zaczekali w pobliżu swoich samochodów. Przy tej okazji będą zbierane ofiary na środki transportu dla misjonarzy!
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedziele na remont naszego kościoła. Jednocześnie informujemy, iż od jutra rozpoczną pracę konserwatorzy przy renowacji prezbiterium.
  3. (1) Zbliża się pielgrzymka parafii do parafii św. Jana Chrzciciela w Dysie, w okolicach Lublina, która odbędzie się w dniach 24-25 sierpnia br. Zachęcamy do udziału. Proszę wpisywać się w zakrystii.

(2) Zachęcamy również do pielgrzymki do Ziemi Świętej, która odbędzie się w drugiej połowie stycznia (w czasie ferii szkolnych). Zapisy w zakrystii.

(3) Ojcowie Franciszkanie zapraszają na Piesza Pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej – szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

(4) Wyjazd do Czarnej na nabożeństwo do św. Rity jutro o godz. 12 z parkingu przy kościele – mamy jeszcze kilka wolnych miejsc gdyby byli chętni zapraszamy.

  1. Mieszkańcom ul. Baczyńskiego dziękujemy za ofiarę na kwiaty do ołtarza oraz ofiarę na remont kościoła – Bóg Zapłać. Msza św. w intencji: O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Baczyńskiego zostanie odprawiona 26.01 2020 o godz. 11 30. Za tydzień o ofiarę na kwiaty prosimy mieszkańców z ul. Batalionów Chłopskich. Bóg zapłać.

Ogłoszenie społeczne:

W dniach 22-24 lipca br. będzie możliwość bezpłatnych badań mammograficznych i cytologicznych dla mieszkanek Krosna – szczegóły na plakacie w gablotce parafialnej.

  1. W tym tygodniu zmarł + Józef Pojnar módlmy się w jego intencji…