OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15 Niedziela Zw. (C), 14.07.2019

  1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na remont kościoła.
  2. Za tydzień, w związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, po każdej mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Tradycyjnie przy tej okazji będą zbierane ofiary na środki transportu dla misjonarzy!
  3. (1) Zbliża się pielgrzymka parafii do parafii św. Jana Chrzciciela w Dysie, w okolicach Lublina, która odbędzie się w dniach 24-25 sierpnia br. Zachęcamy do udziału. Proszę wpisywać się w zakrystii.

(2) Przypominamy również o tygodniowej pielgrzymce do Ziemi Świętej, która odbędzie się w drugiej połowie stycznia (w czasie ferii szkolnych), w której chcielibyśmy zorganizować grupę z naszej parafii. Bezpośredni lot z Rzeszowa. Szacowany koszt ok. 3,5 tys. zł. Zapisy w zakrystii.

(3) Jest jeszcze możliwość zapisania się na pielgrzymkę do Czarnej koło Ustrzyk na nabożeństwo do świętej Rity 22 lipca w programie zwiedzanie zapory w Solinie postój w Polańczyku wyjazd 22 lipca o godz. 12 00, z parkingu przy Kościele, koszt około 25 zł.

  1. Dziękujemy mieszkańcom ul. Zręcińskiej za ofiarę na kwiaty do ołtarza oraz ofiarę na remont kościoła – Bóg Zapłać. Msza św. w intencji: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Zręcińskiej zostanie odprawiona 31. 12. 2019 o godz. 16 00. Za tydzień o ofiarę na kwiaty prosimy mieszkańców z ul. Baczyńskiego. Bóg zapłać.

Ogłoszenie społeczne

14 lipca br. będzie możliwość badań profilaktycznych dla mieszkanek Krosna – szczegóły na plakacie w gablotce Parafialnej.

  1. W tym tygodniu zmarł + Roman Gajewski módlmy się jego intencji…