P10906140

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 4 Niedziela Wielkanocny (C), 12.05.2019

  1. Od dzisiaj przeżywamy Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Pamiętajmy o modlitwie za księży i osoby zakonne pochodzące z naszej parafii i prośby o odwagę wiary dla tych z naszej wspólnoty, których Pan Bóg powołuje do tej służby.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe – dzisiaj o 16.30 a w dni powszednie po mszy wieczornej.

Spotkania kandydatów do bierzmowania o 17.30 – w poniedziałek dla klasy VI, a we wtorek dla klasy VII.

  1. Bóg zapłać za ofiary składane w kopertach lub jako wpłaty na konto parafii na kolejny etap prac konserwatorskich w naszym kościele.

Zgodnie z propozycją Rady Parafialnej na tablicy ogłoszeń została umieszczona do wiadomości liczba ofiarodawców na remont kościoła uporządkowanych wg ulic zamieszkania. W jednej kolumnie jest liczba ofiarodawców z ostatnich miesięcy, a w drugiej liczba ofiarodawców od początku tego remontu.

  1. Ogłoszenie społeczne: (1) Krucjata wyzwolenia zaprasza na tegoroczną edycję Drogi Krzyżowej z modlitwą o wyzwolenie z nałogów i zniewoleń, która odbędzie się w sobotę 25 maja br. Szczegóły na plakacie i ulotkach; (2) W najbliższą sobotę nasi strażacy organizują „dzień otwartej remizy” i zapraszają wszystkich zainteresowanych do odwiedzin od 10.00 do 12.00; (3) II rata podatku rolnego i od nieruchomości będzie zbierana w tym tygodniu od poniedziałku do środy od 9.00 do 15.00 w Domu Ludowym; (4)Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że 15 maja mija termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie, które można składać drogą internetową lub z krośnieńskiego biura agencji, które w środę będzie czynne do 20.00.

W tym tygodniu zmarła: † Eleonora Warchoł – polećmy ją Bożemu miłosierdziu!