P10906140

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Polanka – 3 Ndz. Wielkiego Postu (C), 24.03.2019

  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierali uczniów naszej szkoły w przeżywaniu wielkopostnych rekolekcji. Takich okazji jak rekolekcje nie wolno marnować ani lekceważyć, żeby nie było za późno – na co zwraca uwagę dzisiejsza liturgia Słowa.

Pamiętajmy, żeby pomóc sobie w owocnym przeżywaniu Wielkiego Postu przez udział w piątkowej Drodze Krzyżowej i w niedzielnych Gorzkich Żalach. Zachęcamy do jałmużny postnej, wykorzystując skarbonki „Caritas”. Można też na ten cel nabywać baranki wielkanocne lub paschaliki.

  1. Jutro, w poniedziałek, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  2. Spotkanie lektorów i ministrantów w poniedziałek o 17.00, a spotkanie młodych rodzin w czwartek po mszy wieczornej.

Posłańców zapraszamy do odebrania najnowszego listu „Pomocna Dłoń” z zaproszeniem na parafialną Drogę Krzyżową wraz ze schematem tegorocznych rekolekcji parafialnych oraz nabożeństw i adoracji Wielkiego Tygodnia.

  1. Bóg zapłać różom, które złożyły ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu i remont kościoła. Msze św. o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin z tych róż zostaną odprawione: (1) 10 września o 18.00. od róży św. Jana Pawła II; (2) 23 września o 18.00 od róży św. Barbary; (3) a 24 września o 18.00 od róży Matki Bożej Murkowej.

 

W tym tygodniu pożegnaliśmy: † Lucynę Jurczyk oraz † Stanisławę Bęben – polećmy je Bożemu miłosierdziu…