P10906140

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Krosno Polanka – Chrystusa Króla (B), 25.11.2018

  1. Dzisiaj swoje święto patronalne obchodzi Akcja Katolicka – pamiętajmy, by wspierać modlitwą tę grupę osób mocno zaangażowanych w życie i misję Parafii. Serdecznie zachęcamy do zaangażowania się w Akcję Katolicką, która otwarta jest dla wszystkich parafian dobrej woli.

Do końca listopada zachęcamy do modlitwy wypominkami za naszych zmarłych w dni powszednie wieczorem.

Za tydzień 1. Niedzielą Adwentu rozpoczniemy nowy rok liturgiczny, w którym będziemy mieli okazję częstego słuchania Ewangelii wg św. Łukasza. A biskupi polscy zachęcają, byśmy inicjatywy duszpasterskie przeżywali pod hasłem „W mocy Bożego Ducha”.

Za tydzień, w niedzielę, zmiana tajemnic różańcowych o 16.30.

  1. Przypominamy, że od kilku dni przedstawiciele Parafii odwiedzają wszystkie rodziny z opłatkami na wigilijny stół na znak wspólnoty wiary, przy tej okazji zbierając datki na zimowe ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać!

W zakrystii wciąż można nabyć Kalendarz Parafialny na 2019 rok.

  1. Spotkanie lektorów i ministrantów we wtorek o 17.00; a spotkanie rodziców dzieci z klasy III w piątek po mszy wieczornej.
  2. Za tydzień składka na seminarium duchowne w Przemyślu, a młodzież z KSM-u będzie sprzedawać kartki świąteczne na fundusz wsparcia tej grupy.
  3. Mieszkańcom bloku przy ul. Ks. Popiełuszki 107 dziękujemy za kwiaty oraz ofiarę na remont ołtarza.