P10906140

Krosno Polanka – 26 Niedziela Zw. (B), 30.09.2018

  1. Dziękujemy ks. Mariuszowi, misjonarzowi z Kazachstanu, za dzisiejszą posługę Słowa. Po mszy można z nim osobiście porozmawiać i złożyć ofiarę wspierającą jego posługę misyjną.
  2. Od jutra msza św. i nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 17.00. Zachęcamy poszczególne grupy do włączenie się w prowadzenie tej modlitwy, po wcześniejszym uzgodnieniu daty.

Za tydzień, w niedzielę, serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy w sąsiedztwie. Propozycję wyjaśnia kolejny list do parafian: „Pomocna Dłoń”, który w najbliższych dniach dotrze do każdej rodziny. Posłańców zapraszamy, by z zakrystii odebrali biuletyn dla swojego rejonu. Dziękujemy za tę posługę.

W pierwszy piątek października odwiedziny chorych od rana, a spowiedź od 16.30.

  1. W środę spotkanie dla ministrantów i lektorów o 17.00, a spotkanie KSM po nabożeństwie.
  2. Sobotnia msza (od sąsiadów) za † Wiesława Pawlusia zostanie odprawiona przez ks. Mariusza na Jasnej Górze podczas diecezjalnej pielgrzymki maturzystów.
  3. Za tydzień o ofiarę na kwiaty do ołtarza prosimy mieszkańców bloku przy ul. Ks. Popiełuszki 83.
  4. Ogłoszenie społeczne: Znany krośnieński chór „Echo” zaprasza wszystkich kochających muzykę do rozwijania swojego muzycznego talentu w dobrym towarzystwie w każdy wtorek o 18.00 w Domu Nauczyciela przy ul. Łukasiewicza.

 

W tym tygodniu zmarli: † Ludmiła Bęben; † Kazimierz Boczar; i † Eugeniusz Gondek – polećmy ich Bożemu Miłosierdziu…