1. Czas wakcji jest dla nas też pewnego rodzaju próbą naszej wiary, zwłaszcza gdy będą większe trudnosci w uczestnictwie we Mszy św., czy w zachowaniu przykazania kościelengo o niespożywaniu pokarmów mięsnych w piątki. Życzymy i dobrego wypoczynku i spokojnego sumienia wynikającego z przyjaźni z Bogiem.
  2. W piątek wypada święto św. Piotra i Pawła Apostoła. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Nie obowiązuje wstrzemiężliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W zwiazku z nowymi przepisami dotyczącymi danych osobowych informujemy, że w kancelarii parafialnej dokumenty moga być wydawane jedynie osobom bezpośrednio zainteresowanym, inne osoby moga otrzymać dokumenty jedynie na podstawie pełnomocnictwa na piśmie wydanego przez osobę zainteresowaną.
  4. Dziękujemy mieszkańcom ul. Chrobrego za kwiaty w kościele. Msze św. z ich intencji zostaną odprawione: o zdrowie i błogosławieństwo Boże 16 XI o 7.00, i za zmarłych 2 XI o 7.00. Składamy serdeczne Bóg zapłać także za ofiarę 220 zł na remont ołtarza.
  5. Biuro Radia Maryja zaprasza na pielgrzymke do Częstochowy, szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  6. Na przyszłą niedzielę do puszek przy kościele będzie zbierana taca na wsparcie finansowe dla Kamila Kenara, który uległ wypadkowi. Dziś do puszek pomagamy Siostrom ktore prowadzą remonty w bursie dla studentek.
  7. Od jutra przez cały czas wakcji w dni powszednie nie bedzie mszy św. o 6.30.
  8. OO. Franciszkanie zpraszają na Spotkanie Młodych, szczegóły na afiszu.
  9. Jeszcze zapraszamy czcicieli Najśw. Serca P. Jezusa na nabożeństwo o godz. 16.30.