1. W tym tygodniu we czwartek będziemy przeżywać odpust parafialny. Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. jest to swieto, dlatego Msze św. będą jak w niedzielę. Po Mszy sw. o godz. 11.30 uroczysta procesja.
  2. We wtorek rozpoczniemy nabożeństwa majowe, litanię do Matki Bożej będziemy śpiewać po Mszy św. wieczornej. W dniu odpustu zgromadzimy się przy kapliczkach by jak nasi rodzice śpiewać litanię z sąsiadami.
  3. Na poniedziałek po Mszy sw. wieczornej zapraszamy posłańców. Otrzymmamy nowy numer Pomocnej Dłoni promującej przeżywane odpustu parafialnego.
  4. W tym tygodniu wypada I piątek miesiaca ze spowiedzią od godz. 17.00. Ks. Mariusz odwiedzi chorych z posługą sakramentalną w sobotę.
  5. Na przyszła niedzielę dzieci z klas trzecich przystąpią do I Komunii św. Uroczystość będzie miała miejsce na Mszy sw. o 11.30. Z tej racji spowiedź tych dzieci i rodzin będzie w sobotę od godz. 15.00.
  6. Ks. Arcybiskup udzielił dyspezsy i w najbliższy piątek będzie można spożywac pokarmy mięsne.
  7. Skałdamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom ul. Baczyńskiego za wystrój kościoła.
  8. Dzięujemy Ks. Grzegorzowi z Jedlicza za kazanie, niech ono zaowocuje nasza ofiarnością do puszek na budujący się kościół.
  9. W ubiegłym tygodniu pochowaliśmy śp. Teresę Fronc i Wiesława Pawlusia. Pomódlmy się również za śp. Ks. Franciszka Kojdera w rocznicę śmierci, która wypada 2 maja. Zdrowaś Maryjo…