1. Jutro będziemy obchodzić liturgiczne święto Zwiastowania NMP, będziemy się modlić o poszanowanie życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
  2. We wtorek ze względu na kongregację nie będzie Mszy św. wieczornej, intencje Mszy św. z tej godziny zostaną odprawione o 6.30. Z tego tez względu spotkanie Akcji Katolickiej będzie o godz. 18.30.
  3. W środę 11-tego będziemy się modlić za Ojczyznę w obecności relikwii bł. Ks. Bronisława Markiewicza. Rozpoczniemy przed Mszą św. o godz. 17.45, po Mszy św. ucałowanie relikwii.
  4. Polecamy modlitwom uczniów klasy 3 gimnazjum, któzy dzisiaj w kosciele Miłosierdzia Bozego przyjmują sakrament bierzmowania z rąk ks. bpa Stanisława Jamrozka
  5. Dzisiejsze święto jest patronalnym świętem Caritasu, dlatego składamy do puszek ofiary na ten cel. Bóg zapłać za ofiary na parafię.
  6. Msza św. dziękczynna za uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej bedzie w piatek o godz. 17.00 w kościele OO Franciszkanów. Po Mszy św. wspólne zdjęcie.
  7. Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na spotkanie do Fary w poniedziałek o godzi 18.45 na temat Narodowi Bohaterowie 100 lecie Niepodległości.
  8. Dzisiaj o 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bozego, o 16.30 zmiana tajemnic rózańcowych.
  9. Spotkanie dla rodziców i dzieci przystępujacych do I Komunii sw. w środę o 18.00
  10. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy na wieczny spoczynek śp. Przemysława Półchłopka, Patrycjję Głowińską i Stanisławę Czekaj. Pomódlmy się za nich.