1. W poniedziałek zapraszamy posłańców po Mszy św. wieczornej. Otrzymamy nowy numer Pomocnej Dłoni poświęcobny wydarzeniom, które w naszej parafii są zwiazane ze Świętami.
  2. W tym tygodniu spotkania dla kandydatów do Bierzmowania. w poniedziałek kl. 6, we wtorek kl. 7, w środę kl2 gimnazjum, w czwartek kl. 3 gimnazjum. Spotkania rozpoczynamy o 17.00 w salce nastepnie kandydaci uczestniczą we Mszy św.
  3. W środę przed Mszą św. wieczorną będziemy Maryi polecać losy naszej Ojczyzny przy relikwiach św. Jana z Dukli. Równiez w środę parafia św. Wojciecha zaprasza na Msze św. za Ojczyznę o godz. 17.00.
  4. Dziękujemy Straży Pożarnej za ofiarę złożoną na remont ołtarza.
  5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na parafię i do puszek na Kościół na Wschodzie. Są to ofiary dobrowolne, wiemy jak tam wygląda życie religijne, ile trzeba odremontować kościołów, a ludziom powodzi się gorzej niż u nas. Bardzo nam przykro, gdy ci, którzy stoją z puszkami z intencjami pomocy słyszą czasami złośliwe uwagi i to od ludzi wychodzących z kościoła. Ci ludzie nic nie zrozumieli ze Słowa Bożego, ani z spotkania z Chrystusem. Składamy również podziękowanie mieszkańcom bloków 93 i 95 za kwiaty na ołtarz św. Barbary z okazji jej święta. Msza św. o Boże błogosławieństwo zostanie odprawiona 22 lutego o godz. 17.30.
  6. Klub inteligencji Katolickiej zaprasza na spotkanie pt. Naprotechnologia a In vitro do fary w poniedziałek o 18.45.
  7. Urząd Miasta zachęca do złożenia wniosku o dotację na instalację kolektorów słonecznych.
  8. Informujemy, że nasza spowiedź adwentowa będzie 18 grudnia, szczegóły na nastepną niedzielę.
  9. Na terenie Galerii Vivo, sklepu Kaufland i RCKP, w najbliższą sobotę i niedzielę będzie akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego, moga się zgłaszac osoby w wieku 18-55.
  10. Zachęcamy do nabywania kalendarzy parafialnych.
  11. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Adolfa Leśniaka. Pomódlmy się za niego….