1. Przypominamy, że można w tych dniach za nawiedzenie cmentarza i modlitwy za zmarłych zyskać odpust zupełny i ofiarowac go za dusze w czyśćcu. Zapraszamy parafian z ulic wyznaczonych na poszczególne dni byśmy się mogli wspólnie modlić za dusze naszych bliskich.
  2. We wtorek spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Na przyszłą niedzielę na remont ołtarza. Przypominamy, że koszt odnowy figur to 60 000 zł. W związku z tym, aby był możliwy do zrealizowania remont, zostało ustalone, że każda rodzina złoży na ten cel 50 zł. Do tej pory została złożona kwota 25 090 zł. Dotychczasowym ofiarodoawcom serdecznie dziękujemy. Trudno nam jednak zacząć prace w takiej sytuacji. Dlatego zwracamy się w pierwszym rzędzie z prośbą, by nie zlekceważyć tej bardzo wąznej inwestycji dla kościoła. Ofiary składamy w kopertach i w miarę możliwości podpisujemy.
  4. W sobotę święto Niepodległości. W Farze będzie Msza św. w intencji Ojczyny o godz. 10.30.W naszym kościele będzie Msza św. w intencji Ojczyny podczas której młodzi ludzie przygotowujący się do służb mundurowychzłożą przysięgę. Msza sw. będzie o 14.00.
  5. Dzisiaj o 16.30 zapraszamy na modlitwe różańcową w intencji naszych zmarłych parafian, którzy nie praktykowali swojej wiary, mamy napewno takich znajomych, a może i bliskich. Po różańcu zmiana tajemnic.