1. W tym tygodniu spotkania dla kandydatów do Bierzmowania o godz. 16.30. W poniedziałek klasa 6, we wtorek 7, w środę 2 gimnazjum, w czwartek 3 gimnazjum. Przynosimy różańce.
  2. W naszym kościele będzie  miała miejsce nowenna do św. Jana Pawła II przed ustanowieniem go patronem Akcji Katolickiej. Rozpocznie sie w najblizszy piątek od godz. 16.40 i będzie codziennie do 21 X. Zapraszamy do włączenia się w ta modlitwę.
  3. Dziękujemy mieszkańcom ul. Baczyńskiego od krzyżówki do Dobieszyna za kwiaty w kościele. Msze św. z ich intencji zostaną odprawione: za zmarłych 13 XI o 7.00, 4 XII o 6.00 i o zdrowie i błogosławieństwo Boże 6 XII o 6.00. O kwiaty na przyszłą niedzielę prosimy parafian z ul. Ks. Popiełuszki z bloku 107.
  4. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na renowację ołtarza, do puszek składamy róznież ofiary na młodzież korzystająca ze stypendium.
  5. Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na spotkanie o sile różańcaśw. w poniedziałek o 18.45 do Fary.
  6. Zachęcamy do obejrzenia fiilmu o św. Maksymilianie Kolbe pt: „Dwie korony”. Terminarz na tablicy ogłoszeń.
  7. Zwracamy uwagę na afisz zapowiadający Sejmik Senioralny w najbliższą środę.
  8. W najbbliższą sobotę w kościele św. Piotra i Jana o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji dzieci zmarłych przed urodzeniem i ich rodziców.
  9. Odkrywajmy wartośc modlitwy różańcowej, zwłaszcza wspólnej. Codziennie odmawiamy różaniec o godz. 17.00 a dzisiaj o 16.30. Msze św. w dni powszednie mamy o 17.30. W piątek 13 rózaniec odmówimy w intencji Ojczyzny. Jesteśmy wdzięczni tym wszystkim, którzy wczoraj modlitwą z sasiadami modlili się o obronę naszej Ojczyzny przed złem.
  10. Osoby w wieku 18-20 lat które nie uczą się i nie pracują moga skorzystać z bezpłatnych kursów i szkoleń. Szczegóły na plakacie.
  11. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy na wieczny spoczynek śp. Ryszarda Bilika. Pomódlmy się za niego.