1. Na poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy posłańców. Otrzymamy nowy numer Pomocnej Dłoni, poświęcony modlitwie różańcowej w najbliższą sobotę, gdy w sasiedztwie odmawiając różaniec właczymy się z ogólnopolską akcję modlitwy za Ojczyznę i świat. Nie bezie wtedy rózańca w kosciele. Niech to nie będzie dla nas obojętne.
  2. We wtorek spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek miesiąca ze spowiedzią od 16.30 i I sobota miesiąca.
  4. Dzięujemy mieszkańcówm ul. Batalionów Chłopskich za kwiaty w kościele. Msze św. zostaną odprawione za zmarłych 27 i 28 XI o 17:30, o błogosławieństwo Boze i zdrowie 4 XII o 17.30 i 6 XII o 6.00. w intencji młodzieży i dzieci 10 XII o 8.30. O wystrój kościoła na przyszła niedzielę prosimy parafian z ul. Baczyńskiego.
  5. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na seminarium duchowne, do puszek na poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Meksyku.
  6. Czekają nas wielkie prace w kościele okazało sie że nasz ołtarz główny jest w fatalnym stanie, ze trzeba odnowić figury Matki Bożej i aniołów widać gołym okiem, ale okazało sie, że w jeszcze gorszym stanie sa wszystkie elementy drewniane. Na razie mamy kosztorys odnowienia figur ocena wstępna to 60 000 zł. Na dokładną analizę pozostałych części ołtarza musimy jeszcze chwilę zaczekać. W zwiazku z tym prace będa przebiegać w dwóch etapach. Najpierw renowacja figur następnie pozostałych części. Dlatego też koszty bedą podzielone. Proponujemy by na pierwszą fazę każda rodzina złożyła 50 zł, jesli można to w kopercie. O postepie prac bedziemy  dokładnie informować, pierwsza składka na przyszłą niedzielę.
  7. Dzisiaj o 16.30 rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe ze zmianą tajemnic różańcowych. Codziennie będziemy odmawiać różaniec o 17.00, oprócz najbliższej soboty. Niech dojdzie do naszych serc prośba Matki Bożej z Fatimy: Odmawiajcie różaniec.
  8. Na przyszłą niedzielę w dniu papieskim składka do puszek na dzieło Trzeciego Tysiąclecia, na młodziez.
  9. Dzisiaj są wyłożone listy do podpisów za zmianą ustawy oochronie życia poczętego.
  10. Młodzież rozprowadza po Mszy sw. różańce.
  11. w ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy na cmentach śp. Mariusza Dyląga. Pomódlmy się za niego…