1. Nawiązując do zaproszenia ks. abpa w liście, informujemy, że kościołem do którego mamy pielgrzymować jest kościół w Tylawie koło Dukli. Na program tej pielgrzymki złoży się Msza św., adoracja Najświętszengo Sakramentu i cztery części rózańca. Ponieważ jest konieczne wczesniejsze zgłoszenie ilości osób, dlatego bardzo prosimy tych, którzy mają zamiar wyjechac autobusem, do zapisywania sie w zakrystii w terminie do najbliższego piątku. Inni mogą zapisać się przez Internet.
  2. W piątek wypada święto sw. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  3. Wszystkich zainteresowanych Pismem Swiętym zapraszamy na spotkanie grupy bibiljnej we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  4. Rodziców i dzieci przygotowujace się do I komunii św. zapraszamy w piątek na Mszę sw. wieczorną. Odbędzie się uroczystośc wręczenia rózańców.
  5. Młodzież od II klasy gimnazjum interesująca się w przyszłości pracą w słuzbach mundurowych, policja, wojsko, straż graniczna, straz pożarna, zapraszamy na spotkanie dla kandydatów do Legii Akademickiej. Jej celem jest upowszechnienie postaw patriotycznych, bezpieczeństwo i porządek publiczny. Spotkanie odbędzie się we wtorek o godz. 19.00.
  6. Dzięujemy mieszkańcowm ul. Chrobrego za kwiaty w kościele. Z ich intencji zostaną odprawione 4 Msze sw. o zdrowie i błogosławieństwo Boże i 5 Mszy sw. za zmarłych. O kwiaty na przyszłą niedzielę prosimy parafian z ul. Batalionów Chłopskich.
  7. Nasza parafia włącza się do zbiórki podposów pod zmianą ustawy, która w dzisiejszym brzmieniu pozwala na zabijanie nienarodzonych dzieci, które są podejrzewane o chorobę lub uposledzenie. Za tydzień będzie taka możliwośc. trzeba jednak podać swój pesel.
  8. Urząd Miasta Krosna zaprasza na wystawę nowoczesnych i ekologicznych instalacji grzewczych. Szczegóły na afiszu.
  9. Przypominamy można nabyć rózańce, które młodziez sprzedaje.
  10. W ubiegłym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Olgę Biernat. Pomódlmy się za nią.