1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje.
  2. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania: w poniedziałek klasa I gimnazju, we wtorek klasa II gimnazjum. Spotkania rozpoczynnają się o godz. 17.30 w salce na plebani, następnie kandydaci uczestniczą we Mszy św.
  3. Dziękujemy mieszkańcom ulicy Zręcińskiej za kwiaty w kościele. Msze św. zostaną odprawione: za młodzież i osoby stojące przed życiowymi wyborami 6 IX o godz. 18.00; o zdrowie i błogosławięństwo Boże dla mieszkańców 24 VIII o godz. 8.00 i za zmarłych 2 XI o godz. 9.00. O wystrój kościoła na przyszłą niedzielę prosimy mieszkańców ul. Szklarskiej.
  4. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na biedne parafie w diecezji.
  5. Stowarzyszenie Czyń dobro mimo wszystko zwraca się z prośbą o nocleg z dnia 18/19 czerwca i wyżywienie młodzieży z Ukrainy, którzy przyjada do Krosna z występami artystycznymi. Prosimy  o zapisy w zakrystii.
  6. W związku z prowadzonymi pracami przy drodze wykonawcy informują, że w najbliższy czwartek i piątek możliwy bedzie dojazd tylko dla lokalnych mieszkańców, a w sobotę na ul. Decowskiego bedzie obowiazywał całkowity zakaz ruchu. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  7. Dzisiaj o 16.30 nabożeństwo majowe. Ofiarujmy udział w nim Matce Bożej jako znak wdzięcznosci za objawienia fatimskie.