1. We wtorek wypada święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski.
  2. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na nagłośnienie.
  3. Tradycyjnie zwracamy się do wszystkich parafian o chętne składanie ofiar na wystrój kościoła. To przejaw naszej wiary w to, ze tutaj jest obecny Pan Jezus, dlatego staramy ise w miarę naszych możliwości okazywać Mu wdzięczność za to, że jest z nami. Jezeli z tej okazji sa składane ofiary na Msze święte w intencji ofiarodwaców, to wypada aby ofiarodawcy w tej Mszy św. uczestniczyli. O wystrój kościoła na przyszłą niedziele prosimy parafian z ul. Zręcińskiej.
  4. Składamy serdeczne Bóg zapłac za ofiarę 800 zł. na renowację płtarza rodzicom dzieci pierwszokomunijnych.
  5. Wspólnota Caritas w Krośnie zaprasza dzisiaj na festyn sportowo rekaeacyjny z okazji Dnia Rodziny na lotnisko od godz. 16.00.
  6. W artKinie bedzie wyświetlany jeden z lepszych filmów religijnych: Teraz i w godzinę śmierci. Na afiszu na tablicy ogłoszeń znajdują się terminy wyświetlania tego filmu.
  7. Dzisiaj nabozeństwo majowe o godz. 16. 30. codziennie po Mszy św. wieczorowej. Wczoraj była setna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Wiemy wszysycy jak Matka Boża jest zatroskana o nasze zbawienie. Okażmy jej wdzięcznośc uczestnictwem w nabożeństwach ku jej czci.
  8. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy na wieczny spoczynek św. Roberta Kisiołka. Pomódlmy się za niego…