1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Na pewno w naszych domach jest Pismo Święte. Jezeli na codzień brak nam czasu by je czytać, to w tym tygodniu sięgnijmy koniecznie zwłaszcza do Listu do Galatów. Tym, którzy odkryją wartość Pisma Św. i beda chcieli je pogłębiac proponujemy by wpisali się do Grupy Biblijnej, która będzie działac w naszej parafii. Za;raszamy już na pierwsze spotkanie do salki we wtorek na godz. 17.30.
  2. Już w poniedziałek rozpoczynamy nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy sw. wieczornej w niedzielę o godz. 16.30. Niech dla nas nie bedzie obojętne to, że jestesmy w parafii, której patronką jest Matka Boża. Prosimy rodziców by zachęcili dzieci do udziału w majówkach.
  3. We wtorek spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. W środę wypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. To nasza jedyna patronka. Mozemy w tym dniu zyskać odpust zupełny, warunki jakie trzeba wypełnić znamy. Zgodnie z tym, co zostało zapisane w Pomocnej Dłoni nie będzie w kościele nabożeństwa majowego, zgromadźmy się przy kapliczkach by razem z sasiadami wyśpeiwać wdzięczność Maryi, że jest Królową naszych rodzin.
  5. W tym tygodniu wypada I czwartek i piątek miesiąca. Będziemy spowiadać w piątek od 17.00.
  6. Na przyszłą niedzielę dzieci klas III z naszej parafii przyjmą I Komunię Św. na Mszy św. o godz. 11.30. Spowiedź dzieci i ich rodzin w sobotę o godz. 16.00. Polecamy ich modlitwom wszystkich parafian.