1. Przeżywamy w parafii czas łaski, rekolekcje, które są dla nas wielkim darem Bożym. Wiemy, że uczestnictwo w nich jest nam bardzo potrzebne. Zakończymy w środę sakramentem pojednania. Początek spowiedzi o 8.30 przed południem i po południu od 14.30 – 17.30. Prosimy nie zwlekać ze spowiedzią na ostatnie dni. We wtorek po Mszy św. spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  2. W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej, w tym dniu ze względu na spowiedź nie będzie czynna kancelaria parafialna. W tym tygodniu wypada też I piątek miesiąca. Pojedziemy nie tylko do tych chorych, których odwiedzamy co miesiąc, ale również do tych, którzy zostaną zgłoszeni w zakrystii ze względu na chorobę lub podeszły wiek. W czwartek również będzie droga krzyżowa dla młodzieży o godz. 19.00. W piątek droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.15 a dla dorosłych o godz. 17.00.
  3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne, na przyszłą niedziele na pokrycie kosztów nagłośnienia.
  4. Zachęcamy bardzo do nabycia baranków do poświecenia i paschalików, które możemy zabrać na groby naszych bliskich, jako znak radości zmartwychwstania.
  5. Spotkanie rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest na święta będzie w piątek o godz. 16.00.
  6. Przyszła niedziela będzie niedzielą palmową , informujemy, że będzie możliwość nabycia palm, które przygotowuje młodzież.
  7. Dzisiaj po Gorzkich Żalach zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Dziękujemy Róży bł. Angeli Truszkowskiej za ofiarę 120 zł. na kwiaty do Bożego Grobu. Msza św. o Boże błogosławieństwo zostanie odprawiona 10 maja o godz. 18.00, a za zmarłych 7 czerwca o 18.00 i Róży św Teresy od Dzieciątka Jezus za ofiarę 50 zł.
  9. Na przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na hospicjum.