1. W tym tygodniu w najbliższy piątek odprawimy drogę krzyżowa idąc ulica Ks. Decowskiego po Mszy św. która będzie o godz. 17.00. Bardzo prosimy przynieść krzyże, które są w naszych mieszkaniach. Do uczestnictwa zachęcamy szczególnie tych, którzy nie uczestniczyli jeszcze w Drodze krzyżowej w kościele. Prosimy o zapoznanie się z propozycją kto ma nieść krzyż.
  2. W najbliższą sobotę rozpoczynamy nasze wielkopostne rekolekcje parafialne. Są one nam wszystkim bardzo potrzebne jeżeli wiara jest dla nas ważna. Problemy życiowe i różnego rodzaju przejścia osłabiają naszą wiarę i nieraz staje się ona dla nas coraz większym ciężarem i Chrystus coraz bardziej oddala się z naszego życia. Rekolekcje są dla nas szansą byśmy wrócili do takiej wiary, jakiej oczekuje od nas Chrystus, tym bardziej że w środę popielcową słyszeliśmy wezwanie do nawrócenia. Początek rekolekcji w sobotę na Mszy św. o I 7.30. Cały program powinien być w naszych domach.
  1. Są już do nabycia baranki wielkanocne i paschaliki, potraktujmy to również jako jałmużnę z naszej strony dla biednych. Cena 5 i 7 zł

4 . Ostatnio zostało założone w kościele zupełnie nowe nagłośnienie, dotychczasowe odmawiało posłuszeństwa i nie mogliśmy czekać aż ulegnie całkowitej awarii. To które jest założone jest najlepsze jakie są w tej chwili dostępne. Całkowity koszt tej inwestycji to 25 300 zł. Mamy nadzieję że potrafimy spłacić w ciągu kilku miesięcy.

  1. Dziękujemy róży św. Sebastiana Pelczara za ofiarę 100 zł na kwiaty do Bożego Grobu i róży M. B. Pocieszenia za ofiarę 120 zł. Msza św. o zdrowie i błogosławieństwo dla tej róży zostanie odprawiona 5 IV o godz. 17.30. Róży św. Kingi 150 zł Msza św. 13 VII o 18,00, Róży św. Teresy 70 zł. msza św. 2 VI o 6,30, Róży św. Barbary 170 zł. msza sw.19 IV o l8,00. Róźy M. B. Murkowej 200 zł, msza św będzie 26 IV o 18,00.