1. W naszym adwentowym oczekiwaniu nie może zabraknąć pojednania z Bogiem. Dlatego już jutro w poniedziałek będzie w naszej parafii spowiedź adwentowa. Będziemy spowiadać przed południem od 9,00 – do 12.00 z przerwa od 10,30 – 11,00 i po południu od 14.30 do 17,30 z przerwą od 16,00 – 16,30. Bardzo prosimy nie odkładajmy spowiedzi na inny termin ponieważ nie będzie już takiej możliwości ze w zględu na nasze wyjazdy do innych parafii. Koniecznie prosimy by zwłaszcza dzieci i młodzież w tym dniu przystąpiła do spowiedzi.
  2. Na jutro zapraszamy również posłańców. Mamy już nowy numer Pomocnej Dłoni poświęcony przeżyciom świątecznym.Można odebrać już dziś.
  3. Dziękujemy mieszkańcom z bloków 99 i 107 za ofiary na świąteczny wystrój kościoła.
  1. Najbliższa sobota to Wigilia przed świętami.W godzinach wieczornych będziemy się gromadzić na łamanie się opłatkiem i wigilijną Wieczerzę. Opłatki, które otrzymaliśmy niech będą znakiem że jesteśmy jedną rodziną parafialną i w zajemnie za siebie jesteśmy odpowiedzialni. O północy będzie Pasterka.
  2. Jeszcze przez cały ten tydzień będą Roraty. Zachęcamy tych , którzy jeszcze w nich nie uczestniczyli by chociaż raz przeżyli z nami te Msze św. a tych którzy uczestniczą do wytrwałości do końca.
  3. W uroczystość Narodzenia Pańskiego Msze św. jak w niedziele nie bedzie jednak Mszy św wieczornej, dlatego zachęcamy do uczestniczenia w Mszy sw przed południem.

W ubiegły m tygodniu Pan powołał do siebie śp Mieczysława Węgrzyna Pomódlmy się za niego