1. Od jutra w naszej parafii o 6,00 rano będą odprawiane w dni powszednie roraty, Msze św ku czci Matki Bożej. Prosimy o uczestnictwo również dzieci. Będziemy mogli wypisywać intencje modlitewne i zostawiać je w skarbonce, Jeżeli to możliwe przynosimy na tę Mszę św. świece.
  2. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca. W piątek spowiadamy od godz. 16,30.
  3. Na przyszłą niedzielę czcicieli św. Barbary zapraszamy na godz, 11,30.
  4. Również na przyszłą niedzielę wypada dzień modlitw za Kościół na Wschodzie, z tej okazji do puszek będą zbierane ofiary na ten cel.

Zostało jeszcze kilka dni listopada miesiąca naszej modlitwy za zmarłych.Dana nam była okazja, by jeden dzień w tym miesiącu poświęcić na modlitwy za naszych bliskich zmarłych razem w kościele. Jak korzystaliśmy z tego mówi nam dzisiaj nasze sumienie. Pamiętajmy tylko ,że jak my pamiętamy o naszych zmarłych dzisiaj tak jutro będą o nas pamiętać w modlitwie nasi bliscy a tej modlitwy naprawdę możemy bardzo potrzebować .Dzisiaj na godz. 16,30 zapraszmy na modlitwę za zmarłych biskupów i kardynałów w poniedziałek prosimy mieszkańców bloku 95,97 i 99, we wtorek z bloku 105 i 107 w środę w ostatnim dniu listopada będziemy się modlić za dusze zapomniane przez najbliższych.