Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

  1. Dziś w uroczystość trójcy Przenajświętszej kończy się okres komunii wielkanocnej.
  2. W tym tygodniu we czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w naszym kościele o 7.00; 8.30, 10.00 i 17.00. Po Mszy św o godz 10.00 pójdziemy z Najśw. Sakramentem ulicami: ks. Decowskiego, Baczyńskiego i ks. Popiełuszki. Prosimy o przygotowanie ołtarzy.
  3. Są już do odebrania gazetki Pomocna Dłoń dziś i jutro po Mszy św. wieczornej. Poświęcona jest uroczystościom Bożego Ciała i Oktawy.
  4. Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na wykład: Zdrowy styl życia, dieta post konieczne do zbawienia. Wykład będzie w Sali parafialnej przy Farze we wtorek o 17.00.
  5. Dziękujemy parafianom z ul. Chrobrego za kwiaty w kościele. O wystrój kościoła na przyszłą niedzielę prosimy mieszkańców z ul. Ks Decowskiego od koscioła do krzyżówki.
  6. Organizatorzy z Dukli zapraszają na marsz dla ŻYCIA do Dukli . Rozpoczęcie Mszą św. w Sanktuarium św. Jana z Dukli o godz. 15.00.
  7. Dzisiaj nabożeństwo majowe o 16.40, codziennie po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy szczególnie tych, którzy jeszcze w tym nabożeństwie nie uczestniczyli.

 

W ubiegłym tygodniu pochowaliśmy śp. Stanisława Michałowicza. Pomódlmy się za niego. Zdrowaś Maryjo ..