III NIedziela Adwentu

  1. Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynamy Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia. Z tej okazji mamy nowy obraz Miłosierdzia Bożego, który przywieźlismy z Łagiewnik i został umieszczony na widocznym dla wszystkich miejscu. Ofiarodawca mile widziany. Podobnie nowy obraz papieża milosierdzia. Rozpoczynamy również 1050 rocznicę chrztu Polski.
  2. Klasy II gimnazjum są proszone na spotkanie w poniedziałek na Mszę św. wieczorną.
  3. W najbliższy piątek w naszej parafii będzie miała miejsce świąteczna spowiedź. Od 9.00 – 12.00 z przerwą od 10.30 – 11.oo i po południu od 14.30 – 17.30 z przerwą od 16.00 – 16.30. W piątek również pojedziemy do chorych. Chorych można zgłaszać w zakrystii. Również w piątek instrukcja przed chrztem na święta o godz. 16.00.
  4. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane w dniu dzisiejszym na parafię.
  5. Na roraty we czwartek szczególnie zapraszamy dzieci
  6. Na przyszłą niedzielę na krośnieński Rynek prezydent Miasta zaprasza na wspolne kolędowanie i dzielenie się opłatkiem.

W ubiegłym tygodniu pochowaliśmy  śp. Czesława Lepuckiego. Pomódlmy się za niego ..